Jeugd Feestochtend De Karper

terug naar overzicht

Donderdag, 13 juli 2017

Op acht Juli om zeven uur bij het veer om naar Pannerden te gaan.

Om half acht naar de vijver en kan het forellen vissen beginnen. Bij de een lukte het niet om er een te vangen. Maar bij de Fam. Van Schaijk lukte het goed. Een paar Jongens kwamen wat later, van half acht tot half twaalf is een lange zit. Naast forellen werd er ook nog bijvangst gevangen veel kleine visjes dat vonden de Jongens ook erg leuk om te doen. Om half twaalf was het af gelopen de forellen wegbrengen en laten tellen eenenzestig stuks. Dan kan het feest beginnen op naar de friet met een kroket en of frikadel. Want friet hebben ze haast niet gehad tijdens het vissen. Op zeven juni van Fred en Luc, op achtentwintig juni in Haalderen, op vijf juli bij de eetwinkel Polly (de Pollycup) en op acht juli bij de feestochtend van De Karper.

Sponsors bedankt,

Met vriendelijke groet,

Het Jeugdbestuur