Contact

Contactpersonen bij HSV de Karper 

Binnen onze hengelsportvereniging zijn er diverse vrijwilligers die de organisatie op zich hebben genomen. Zo hebben we een voorzitter en een penningmeester en zijn er mensen die zich bezig houden met de organisatie van bepaalde viswedstrijden. Hieronder vindt je de contactgegevens van deze personen, zo kun je met vragen direct de goede persoon benaderen. We hebben het liefste dat je dit doet via een e-mail.


Vice Voorzitter:
Werner Gertsen
voorzitter@hsvdekarper-online.nl


Secretaris:
Werner Lamers
secretaris@hsvdekarper-online.nl


Penningmeester:

Mark Ebben
penningmeester@hsvdekarper-online.nl


Visstandbeheer:
Selcan Toonen



Seniorencommissie:
Jurgen Evers 
seniorencommissie@hsvdekarper-online.nl

Jeugdcommissie: 
Erwin Gertsen
jeugdcommissie@hsvdekarper-online.nl


Karperwedstrijden:
Alfons Garttener
karperwedstrijden@hsvdekarper-online.nl


Vergunningen & Nachtvispas:
Mark Ebben
penningmeester@hsvdekarper-online.nl

Aanspreekpunt commissies
Roy v Moerkerk